Biz Kimiz

Inturextrade şirket sayfamıza hoş geldiniz.

Inturex Trade medikal & ilaç endüstrisi ham madde, ambalaj, sarf malzeme alanlarında faaliyet gösteren bir dış ticaret şirketidir.  medikal malzeme tedarikçisi olmasının yanında aynı zamanda bazı ürün gruplarında üretici konumundadır.

Kurulduğu tarihten bugüne sektörde sahip olduğu birikimi ve tecrübe ile; hizmet verdiği alanlarda atılımcı ve yenilikçi yönetimi sayesinde sizlerin de desteği ile geniş bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. 

Misyonumuz; işbirliğinde olduğumuz şirketlere, sunduğumuz ürün gruplarında fiyat performans avantajı sağlayıp rakipleriyle daha dolay rekabet edebilmelerini  sağlamaktır.

Inturex Trade Ltd. Şti ‘nin müşteri memnuniyetini esas alan çalışmaları müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını gerçekçi şekilde saptamasına imkân vermektedir. Ürün/hizmet odaklı felsefesi bağlamında; alanında uzman kadrosu ile her ürün/hizmet grubu için ayrı özen gösterilerek yapılan iş/hizmetlerde hem müşterilerin, hem firmanın, hem de iş ortaklarının başarı ve devamlılıklarını sağlamaya devam etmektedir.

Çalışma hayatında benimsediği hedefleri; müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmet ve ürünleri en doğru ve en hızlı biçimde sunmak, teknolojiyi yakından takip ederek sattığı ürünlerdeki kalite ve standardizasyonları geliştirmek, proaktif yapısı ile gelecekteki beklentilere uygun ürün ve yönetim dönüşümünü gerçekleştirmektir.

Misyonumuz

Birçok farklı sektördeki müşterilerimizin ihtiyaçlarını istedikleri özelliklerde ve tam zamanında karşılamaya devam etmek, gelecekteki ihtiyaçlara yönelik ürün yelpazemizi sürekli güncel halde tutmak, çevreye duyarlı ve inovasyona açık satış politikalarımızla kaliteli hizmet vermeye devam etmektir.

Vizyonumuz

Kaliteli-Hızlı-Güvenilir-Ticaret ilkeleri bağlamında hizmet verdiğimiz sektör ve müşteri sayımızı yurt içi ve yurt dışında artırarak, müşteri memnuniyeti en yüksek firma olarak ilk sıralardaki yerimizi geliştirmektir.

Kalite Politikamız

İnturex Trade Ltd. Şti. olarak hedefimiz; teknolojik yetkinliklerimiz ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte sunmuş olduğumuz hizmetlerde her zaman yüksek kaliteyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini maksimize etmektir.

Bu hedefe ulaşma noktasında öncelikli stratejimiz; proaktif yaklaşımlarla maksimum faydaya hatasız ulaşmak ve bu faydayı müşterilerimize kesintisiz aktarmaktır.

Neden Biz?

%100 müşteri memnuniyeti ile çalışıyoruz.

Müşterilerimize 7×24 destek sağlamanın haklı gururunu taşımaktayız.

Ortaklarımızla sonuç odaklı çalışmaktayız.

Takımlarımız alanında uzman personelden oluşmaktadır.

Şirket faaliyet gösterdiğimiz alanlarda önemli tecrübe ve kurumsal birikime sahibiz.

 Özetle Inturextrade olarak; Müşteri taleplerini en kısa zamanda ve en üst düzeyde karşılamayı, talep edilen hizmetin yanı sıra gelecekteki ihtiyaçları karşılamaya yönelik çalışmalarını kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmeyi, Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki paydaşlarımız ve tüm ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı, Kurmuş olduğumuz Kaliteli-Hızlı-Güvenilir-Ticaret politikamızı sürdürmek ve sürekli iyileştirmeyi, Taahhüt ediyoruz.
Tamamlanmış Proje​
projects-icon.png
Mutlu Müşteri​
heart-icon.png
K+
Ürün Satışı​
cart.png
Ödül​
award-icon-free-img.png
Translate »